1 106 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Тип | Когтеточка-лежанка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Висота | 280 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрих-код | 2100000017119 |
| Артикул | 17119 |