1 035 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-лежанка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрих-код | 2100000018505 |
| Артикул | 18505 |