1 035 ₴
Якщо ваші котики почали псувати меблі в будинку, рвати міжкімнатні двері чи килими, не варто злитися та лаяти вихованця. У цьому випадку вам просто потрібна якісна когтедряпка для котика. Він із задоволенням сточатиме про неї свої кігтики і забуде про те, як він псував предмети вашого інтер'єру. На нашому сайті Лямурчик ви можете замовити лежанку з картону з фасадами із МДФ Butterfly. Ми пропонуємо кігті, виготовлені вручну і з любов'ю до ваших тварин.
Переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Коричневий |
| Тип | Когтеточка-лежанка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 230 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрих-код | 2100000018512 |
| Артикул | 18512 |