842 ₴
Кігтеточка дозволить вам, господареві кішки та квартири, зберегти свій інтер'єр цілим і неушкодженим і при цьому надати можливість кішці точити свої кігтики у «правильному» місці.
Переваги:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Когтеточка-лежанка |
| Розміщення | Підлогове |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 250 мм |
| Матеріал | Гофрокартон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Штрих-код | 2100000018482 |
| Артикул | 18482 |