Кішки люблять картон, вони із задоволенням сточують об нього свої кігтики або зручно розташовуються зверху, щоб насолоджуватися найсолодшими снами. Знаючи про це особливе котяче кохання, бренд Trixie створив з картону спеціальну кігтеточку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Особливості | Місце для відпочинку |
| Розмір породи тварин | Великі, Дрібні, Середні |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 370 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 48031 |
| Штрих-код | 4011905480312 |