781 ₴
Кішки люблять картон, вони із задоволенням сточують про нього свої кігтики або зручно розташовуються зверху, щоб насолоджуватися найсолодшими снами. Знаючи про це особливе котяче кохання, бренд Trixie створив з картону спеціальну кігтеточку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Розміщення | Підлогове |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 220 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 48002 |
| Штрих-код | 4011905480022 |