



780 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Плоска когтеточка |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 48021 |
| Штрих-код | 4011905480213 |