
983 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stefanplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид тварин | Кішки, Собаки |
| Матеріал | Пластик |
| Об`єм | 40 л |
| Розмір породи тварин | Великі, Гігантські, Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер для корму |
| Упаковка | Без упаковки |
| Колір | Білий |
| Розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 270 мм |