4 490 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Aquael |
| Країна виробник | Польща |
| Вигляд акваріума | прямокутний |
| Висота акваріума | 30 мм |
| Довжина акваріума | 60 мм |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Обігрівач | Так |
| Об'єм акваріума | 54 л |
| Підсвічування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Ширина акваріума | 30 мм |