643 ₴
Туалет для котів Stefanplast (Стефанпласт) Cathy виготовлений з якісного пластику, що не вбирає запахи. Туалет дуже місткий і в те ж час зручний для вихованця, який почуватиметься в безпеки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stefanplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Туалет-лоток |
| Тип | Закритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Матеріал | Пластик |
| Форма | Прямокутник |
| Сезон | Демисезон |