270 ₴
Туалет для дорослих котів та кішок з високими бортами, що перешкоджає розсипанню наповнювача
Розмір: 37*50*13,5см
Виконаний із якісного пластику, не ковзає по поверхні
Легко миється та чиститься
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AnimAll |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 13.5 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні, Великі |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Колір | Помаранчевий |
| Ширина | 37 мм |