574 ₴
Пластиковий біотуалет для кішок Komoda з фільтром, закритий, MPS — чудовий варіант, коли лоток можна розташувати в туалеті й доводиться ставити його в прохідних кімнатах, а також у тому разі, якщо кішка сором'язлива, полохлива чи просто любить активно розкопувати наповнювач.
Закритий туалет у формі бокса перешкодить розсипанню наповнювача та позбавить запаху. У такий туалет вбудовується змінний фільтр, який очищає повітря, що проходить крізь нього. Виготовлений із якісного нетоксичного протиалергенного пластику, який не вбирає запахи, легко миється, має тривалий термін експлуатації.
Правильно обраний лоток для кішки позбавить вас постійного прибирання квартири, чищення килимів. У цьому питанні варто враховувати характер вихованця, його переваги.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MPS |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Розмір породи тварин | Гігантські, Середні, Дрібні, Великі |
| Стан | Новий |
| Тип | Закритий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 39 мм |