
232,68 ₴
Керамічна миска для собак від Trixie - це зручне та стильне рішення для годування вашого вихованця. Миска має місткість 0,8 літра та діаметр 16 см, що забезпечує достатній простір для порції їжі вашого собаки.
Миска виготовлена з міцної та якісної кераміки, що робить її стійкою. Вона легко миється і не вбирає запахи, що забезпечує збереження свіжості та гігієни під час годування.


Відтінки кольорів реального товару можуть відрізнятися від фото на екрані пристроїв залежно від виду екрана та його кольору.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Інтер'єрна годівниця |
| Вид тварин | Собаки |
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 0.8 л |
| Особливості | Одинарна |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Миска |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 7 мм |
| Діаметр | 16 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |