

267 ₴
Знайомтесь! Нова класна іграшка від ТМ Пітч Доґ - спортивний м'яч для апортирування.
У формі м'яча для американського футболу він ідеально підходить для далеких кишок.
Спортивний м’яч Пітч Дог гарантує господареві та його собаці активне перебування під час прогулянок на природі або на іграх на воді.
Не варто прибирати іграшку і бути в приміщенні. Вона сприяє рухливості собаки в домашніх умовах. Пілот з радістю ганятиме м’яч по підлозі, отримуючи задоволення від непередбачуваної траєкторії руху.
Основні переваги:
Діаметр: 9 см
Довжина: 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Україна |
| Вага упаковки | 0.125 кг |
| Вид тварин | Собаки |
| Висота | 15 мм |
| Діаметр | 9 см |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал | Спінений полімер |
| Розмір породи тварин | Гігантські, Великі, Середні |
| Стан | Новий |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група | Pitch Dog |