575 ₴
Stefanplast (Стефанпласт) Gulliver 1 Green Line plastic door - ЕКО-переноска для тварин вагою до 5 кг з пластиковими дверима.
Пластикова переноска для тварин до 5 кг вироблена в Італії. Вона підходить для транспортування вихованців будь-якими видами транспорту. Виготовлена з якісного пластику, який стійкий до зовнішніх впливів: перепадів температур, контактів з різними поверхнями, пазурами і зубами. Транспортувальний бокс зберігатиме свій первісний вигляд протягом усього терміну експлуатації, якщо ви будете дбайливо поводитися з ним і підтримувати чистоту всередині та зовні. Це робити неважко, бокс можна мити навіть із застосуванням неагресивних мийних засобів.
ЕКО-переноска виготовлена з переробленого пластику, який абсолютно безпечний для здоров'я людини і тварин. Глибокий, приємний колір, оптимальна конструкція, достатня кількість вентиляційних отворів - переноскою приємно і зручно користуватися. Якщо ви підготуєтеся до поїздки і заздалегідь познайомите вихованця з будиночком для подорожей, то він перенесе дорогу з мінімальним дискомфортом. На боксі є зручна ручка, якщо її не достатньо, можна окремо придбати ремінь для перенесення на плечі.
Переноска легко збирається і розбирається, якщо вона потрібна для однієї поїздки, то після її можна розібрати і зберігати в розібраному вигляді, так виріб займає менше місця. Якісний, зручний транспортувальний бокс для котів і собак дрібних порід від італійського виробника Stefanplast зробить вашу поїздку безпечною і приємною.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stefanplast |
| Країна виробник | Італія |
| Вид | Контейнер-переноска |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Максимальне навантаження | 6 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 31 мм |
| Довжина | 48 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група | Stefanplast |