92 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴

Консерви для котів Шезір ТУНЕЦЬ у власному соку - справжні ласощі для вихованців, які люблять поласувати рибою. У кожній банці - тільки найкращі шматочки філе тунця в бульйоні, приготовані на пару та оброблені вручну. Невелике вкраплення вареного рису допомагає збалансувати споживання білка і служить додатковим джерелом клітковини.
Ваш вихованець гідно оцінить преміум якість цього вологого корму, який може використовуватися як чудова добавка до основного раціону кота. Консерви рекомендуються для дорослих котів усіх порід віком від 1 року і старше.
ІНГРЕДІЄНТИ: тунець - 54%, рис - 1,2%.
ДОБАВКИ на кг: вітамін A - 1325 МО, вітамін D3 - 110 МО, вітамін E - 15 мг, таурин - 160 мг.
АНАЛІЗ СКЛАДУ: протеїн - 14%, жир - 0,5%, клітковина - 0,5%, зола - 1%, вологість - 83%.
Добова норма годування для котів від 1 року і старше - 2 банки консервів у поєднанні з повнораціонним кормом.
Подавати за кімнатної температури. Відкрита банка корму зберігається тільки в холодильнику не більше 48 годин. Ваш кіт завжди повинен мати доступ до свіжої питної води.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Schesir |
| Країна виробник | Таїланд |
| Вага упаковки | 0.085 кг |
| Вид корму | Основне харчування |
| Вікова група | Для дорослих тварин |
| Тварина | Коти/кішки |
| Клас корму | Холістік |
| Основні інгредієнти | Тунець |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Форма випуску | Консервовані корми |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.085 кг |
| Група | Ж/Б консерва кішка |
| Упаковка | Консерва |
| Користувацькi характеристики | |
| Тип товару | Вологий корм Schesir Tuna Natural Style для котів, тунець у власному соку 0.085 кг |