


1 001 ₴
ряпка-стовпчик Trixie «Scratch Me» (бірюзова, червона, чорна) 50 см буде прекрасним подарунком для вашого кота, бо це – дивовижний розважальний аксесуар для котів
Особливості дряпки:
- Ідеальні габарити
- Надійна
- Зроблена з якісних матеріалів
- Підходить для всіх порід
- Ідеально виконує функціонал
- Дозволить корисно проводити дозвілля
- Подарує тварині гарний настрій
Дряпка-стовпчик Trixie «Scratch Me» (бірюзова, червона, чорна) 50 см у формі стовпа не займе багато простору удома і чудово впишеться в інтер'єр. Зручна форма дозволить без проблем точити кігті і задовольняти інстинкти, викликаючи інтерес у кота, та розвиваючи його
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Кігтеточка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група | Дряпки TRIXIE |