314 ₴
Відкритий туалет Moderna Mini з бортиками призначений для кошенят і котів маленьких порід. Лоток виготовлений із міцного, високоякісного полірованого пластику, який не вбирає запахи, легко очищується та зберігає зовнішній вигляд при тривалому використанні. Зручний борт запобігає розкиданню наповнювача, допомагаючи підтримувати чистоту навколо туалету.

Moderna Mini — це зручне та практичне рішення для догляду за вихованцями.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Лоток |
| Тип | Відкритий |
| Вид тварин | Кішки |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Дрібні |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 42 мм |
| Ширина | 31 мм |
| Висота | 13 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група | Moderna |