638 ₴
Щоб досягти мети, потрібно подбати про комфорт тварини.
І в цьому нам допоможе пластиковий туалет для кішок, від провідного виробника товарів для тварин Moderna.
Відкритий пластиковий туалет з бортиком Модерну АРІСТ-О-Трей, виготовлений з високоякісного легкого і полірованого пластика.
Завдяки спеціальній конструкції туалет дуже зручний у використання як для вихованця, так і для господаря.
Надійний бортик гарантує довгий термін служби і зручність експлуатації: у великої тварини під час розкопок не буде шансів розсипати наповнювач за межі лотка.
Гладка поверхня туалету стійка до подряпин, навантажень і сколів, легко очищається.
Цей туалет дозволяє вихованцеві досить швидко адаптуватися до нього і не гадити в інших місцях, не призначених для цього.
Переваги туалету з бортиком Модерну АРІСТ-О-Трей:
Розмір: 57,2 х 43,2 х 15,3 см (довжина, ширина, висота)
Щоб досягти мети, потрібно подбати про комфорт тварини.
І в цьому нам допоможе пластиковий туалет для кішок, від провідного виробника товарів для тварин Moderna.
Відкритий пластиковий туалет з бортиком Модерну АРІСТ-О-Трей, виготовлений з високоякісного легкого і полірованого пластика.
Завдяки спеціальній конструкції туалет дуже зручний у використання як для вихованця, так і для господаря.
Надійний бортик гарантує довгий термін служби і зручність експлуатації: у великої тварини під час розкопок не буде шансів розсипати наповнювач за межі лотка.
Гладка поверхня туалету стійка до подряпин, навантажень і сколів, легко очищається.
Цей туалет дозволяє вихованцеві досить швидко адаптуватися до нього і не гадити в інших місцях, не призначених для цього.
Переваги туалету з бортиком Модерну АРІСТ-О-Трей:
Розмір: 57,2 х 43,2 х 15,3 см (довжина, ширина, висота)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moderna |
| Країна виробник | Бельгія |
| Вид | Туалет-лоток |
| Вид тварин | Кішки |
| Висота | 16.3 мм |
| Довжина | 57 мм |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Відкритий |
| Ширина | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група | Moderna |