149 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
Деревний наповнювач туалетів AnimAll виготовлено з деревини Європейської ялини, яка має яскравий білий колір, що зумовлює приємний світлий вигляд гранул з благородними коричневими прожилками. Завдяки ефірним оліям, на які багата деревина Європейської ялини, гранули AnimAll чинять протимікробну дію, що дає змогу зберігати вашу оселю в чистоті та чудово боротися з неприємним запахом. Гранули виробляють шляхом пресування деревної стружки. У разі потрапляння вологи гранули розпадаються й ефективно вбирають вологу, водночас виділяється приємний ялиновий аромат. Зручність у використанні деревного наповнювача AnimAll полягає в тому, що його можна викидати в унітаз (він не забиває каналізаційні труби) або використовувати як добриво для рослин. Необхідно зазначити, що деревні гранули AnimAll виготовлені з натурального матеріалу, тому не містять мінерального пилу, що є таким небезпечним для дихальних шляхів не тільки тварин, а й людей. Гранули AnimAll не токсичні і не викликають алергічних реакцій на шкірі у домашніх вихованців. Навіть якщо ваш улюбленець ненавмисно проковтне кілька гранул, це абсолютно ніяк не позначиться на його здоров'ї.
Одного 3-х кілограмового пакета наповнювача AnimAll вистачає приблизно на три тижні для 1 кішки. Використаний наповнювач можна викидати в унітаз або використовувати як добриво для рослин.

Для використання наповнювача AnimAll можливе застосування лотків як із сіткою, так і без сітки
Очистіть і просушіть котячий туалет
Насипте наповнювач AnimAll у туалет шаром у 4-5 см
Котячий туалет готовий до застосування
Міняйте наповнювач не рідше, ніж 1 раз на тиждень
Очистіть і просушіть піддон клітки
Насипте наповнювач AnimAll у піддон шаром 1-3 см
Міняйте наповнювач у міру засмічення
Виробник: Animall
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AnimAll |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Наповнювач |
| Тип | Деревне |
| Вид наповнювача | Всмоктуючий |
| Клас наповнювача | Преміум |
| Розмір гранул наповнювача | Середні |
| Вид тварин | Гризуни, Птахи, Кішки, Кролики |
| Розмір породи тварин | Середні, Великі, Гігантські, Дрібні |
| Вага | 5.3 кг |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.3 кг |
| Група | AnimAll |
| Тварина | Для кішок, гризунів,птахів |
| Тип товару | Деревний наповнювач для кішок AnimAll без аромату 5 кг + 300 г у подарунок |