

1 088 ₴
Корм класу холістік для котів із чутливим травленням. Повнораціонний сухий корм для котів Savory пробудить у вашого улюбленця ту життєву енергію, про яку він навіть сам не знав. Ексклюзивна рецептура корму була розроблена досвідченими європейськими фахівцями з харчування домашніх улюбленців. Використовуючи холістичний підхід, вдалося створити біологічно відповідний, здоровий раціон для котів, який є корисним і смачним настільки, що лапки оближеш. Поєднання добірних натуральних інгредієнтів дає можливість піклуватися про здоров'я чотирилапого, а вишуканий смак - дарувати йому насолоду від щоденного споживання корму Savory.
Сухий корм для котів Savory містить свіже м'ясо ягняти та дегідратоване м'ясо індички, ягоди, фрукти та овочі. Ці компоненти створені природою, щоб котик зміг втамувати голод, отримавши необхідні поживні речовини без ризику виникнення алергії.


Свіже м'ясо ягняти та дегідратоване м'ясо індички - цінне джерело гіпоалергенних білків, які легко засвоюються та надають корму неперевершеного смаку.
Унікальний комплекс пребіотиків, пробіотиків і мінерелів підтримують здорове травлення та зміцнюють імунітет.
Підтримання оптимальної ваги - рівномірне набирання м'язової маси без відкладання жиру
Суперфуд для гармонійного розвитку та комфорту травлення
Містить хондропротектори для здорового формування, зміцнення та захисту суглобів.
Ягоди, фрукти та овочі - джерело антиоксидантів, вітамінів і флавоноїдів для довгого і здорового життя котика.
Enterococcus faecium для комфорту травлення і піклування про імунітет котиків.
Не містить штучних барвників і штучних ароматизаторів - підхід "NafNac".
Ягня є найбільш гіпоалергенним і ніжним джерелом білка, що легко засвоюється організмом. Не містить холестерину, багате на вітаміни, мікроелементи та лецитин.
Індичка - джерело цінного високобілкового м'яса, що містить велику кількість мінералів (селен, цинк, натрій, фосфор, магній, калій) і вітамінів (В3, В6, В12).
Зелений горох і рис. Білок зеленого гороху містить амінокислоти: метіонін, цистин, триптофан, має низький глікемічний індекс. У поєднанні з корисними цільнозерновими злаками (рисом) засвоєння такого протеїну відбувається максимально ефективно.
Гарбуз - цінний дієтичний продукт, натуральне джерело корисної для кишківника клітковини, вітамінів і мінеральних речовин.
Сушений антарктичний криль - натуральне джерело ейкозапентаєнової та докозагексаєнової кислот, необхідних для гострого зору, нормального функціонування мозку, а також здорової шкіри та шерсті.
Сушена лохина - природний антиоксидант для боротьби з вільними радикалами, захисту та відновлення клітин організму.
Сушена журавлина містить антиоксиданти та біофлавоноїди для профілактики розвитку шкідливої мікрофлори в сечовидільній системі. Ці ягоди підтримують здоров'я сечовивідних шляхів, регулюють кислотність сечі та є хорошим кишковим антисептиком.
Яблука є джерелом пребіотиків (олігосахаридів), що поліпшують здоров'я мікрофлори кишківника.
Шпинат - джерело вітамінів групи В, знижує процеси окислення в організмі, нормалізує артеріальний тиск.
Куркума зменшує запалення і має антибактеріальний ефект.
Цитрусові - антиоксиданти, багаті вітаміном С, зміцнюють імунітет.
Сизигіум - антимікробний, антибактеріальний, протигрибковий ефекти.
Розмарин - сечогінний ефект, детоксикація організму, стимулювання відновлення печінки.
Меліса лікарська має бактерицидні, заспокійливі та протигрибкові властивості. Зміцнює нервову систему і покращує травлення.
Юка Шидигера - очищувальний ефект, м'яка детоксикація та зменшення запаху екскрементів.
Сирий протеїн - 28,0%
Сирі олії та жири - 14,0%
Неорганічні речовини - 6,5%
Сира клітковина - 2,5%
Вологість - 6,0%
Вітамін А - 20.000 МО
Вітамін D3 - 1.750 МО
Вітамін Е - 450 мг
L-карнітин - 100 мг
Кальцій (Ca) - 1,2% - 1,2 %
Фосфор (P) - 0,8%.
Таурин - 1 500 мг
Залізо - 70,0 мг
Мідь - 10.0 мг
Цинк - 120,0 мг
Магній - 40,0 мг
Йод - 1,5 мг
Селен - 0,2 мг
Енергетична цінність 3,688 ккал/кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Savory |
| Країна виробник | Чехія |
| Вага упаковки | 2 кг |
| Вид корму | Основне харчування |
| Вікова група | Для дорослих тварин |
| Тварина | Коти/кішки |
| Клас корму | Холістік |
| Основні інгредієнти | Ягня |
| Розмір породи тварин | Без обмежень |
| Форма випуску | Сухі корми |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2 кг |
| Група | Сухий корм для кішок |
| Тип товару | Сухий корм для кішок із чутливим травленням Savory 2 кг ягняти й індичка |
| Упаковка | Пачка |