710 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 67 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні, Великі |
| Розміщення | Підлогове |
| Тип | Когтеточка-стовпчик |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 37 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Група | Дряпкі |